[13] xxx [17] xxx [12] xxx [11] xxx [8] xxx [16] xxx [7] xxx [10] xxx [9] xxx [15] xxx [14] xxx

[2] xxx [1] xxx [3] xxx [6] xxx [4] xxx [5]

References

[1] Igor Bokun. Arp spoofing - sposób na switch ethernet. LinuxPlus, x(x):x, October 1997.

[2] ”Igor Bokun”. ”wybrane zagadnienia bezpieczeństwa sieci komputerowych”. Master’s thesis, ”Akademia Górniczo-Hutnicza im. St. Staszica”, ”1997”.

[3] Igor Bokun. Protokół arp jako źródło zagrożenia bezpieczeństwa lokalnej sieci komputerowej. In V Seminarium Sieci Komputerowe, volume 34 of Zeszyty naukowe Politechniki Śla̧skiej, pages 607–616, Gliwice, Poland, 1998. Polipltechnika Śla̧ska, Wydawnictwa Politechniki Śla̧skiej.

[4] Igor Bokun, Stanisław Strelnik, and Krzysztof Zieliński. Wspm - wirtualny system plików multimedialnych. In Multimedialne i Sieciowe Systemy Informacyjne, pages 43–48, Wrocław, Poland, September 1998. Politechnika Wrocławska, Oficyna wydawnicza Politechniki Wrocławskiej.

[5] Igor Bokun and Krzysztof Zieliński. Active badges – the next generation. Linux Journal, x(54), October 1998.

[6] Igor Bokun, Krzysztof Zieliński, and Tomasz Mojsa. Komponentowa architektura rozproszontch komputerowych systemów multimedialnych. In Materiały konferencji Miejskie Sieci Komputerowe w Nauce, Gospodarce i Administracji (POLMAN’98), pages 352–363, Poznań, Poland, April 1998. Komitet Badań Naukowych, Ośrodek Wydawnictw Naukowych.

[7] Jacek Długopolski, Jakub Szymaszek, Andrzej Uszok, and Krzysztof Zieliński. Rozproszone systemy komputerowe lokalizacji mobilnych elementow. In Materiały Konferencji Miejskie Sieci Komputerowe w Nauce, Gospodarce i Administracji (POLMAN’98), Poznań, Poland, April 1998. Komitet Badań Naukowych, Ośrodek Wydawnictw Naukowych.

[8] Aleksander Laurentowski, Jakub Szymaszek, Andrzej Uszok, and Krzysztof Zieliński. A monitoring system for software-heterogeneous distributed environments. In EURO-Par’95 Parallel Processing Proceedings, volume 966 of Lecture Notes in Computer Science, pages 707–710, Stockholm, Sweden, August 1995. IEEE, Springer-Verlag.

[9] Aleksander Laurentowski, Jakub Szymaszek, and Krzysztof Zieliński. System monitoriwania heterogenicznych programowo obiektowych srodowisk rozposzonych. In III Seminarium Sieci Komputerowe, volume 30 of Zeszyty Politechniki Śla̧skiej, pages 193–208, Gliwice, Poland, February 1996. Politechnika Śla̧ska, Wydawnictwo Politechniki Śla̧skiej.

[10] Aleksander Laurentowski, Jakub Szymaszek, and Krzysztof Zieliński. MODIMOS - system monitorowania obiektowych aplikacji rozproszonych. In Materiały konferencji Miejskie Sieci Komputerowe w Nauce, Gospodarce i Administracji (POLMAN’97), pages 106–115, Poznań, Poland, April 1997. Komitet Badań Naukowych, Ośrodek Wydawnictw Naukowych.

[11] Jakub Szymaszek. Monitoring and visualizing heterogeneous distributed object applications. In Proceedings of the European Research Seminar on Advances in Distributed Systems (ERSADS’95), pages 129–134, L’Alpe d’Huez, France, April 1995. INRIA, European School of Computer Science of Grenoble/L’Alpe d’Huez.

[12] Jakub Szymaszek, Aleksander Laurentowski, and Krzysztof Zieliński. Instrumentation of CORBA-compliant applications for monitoring purposes. In Proceedings of the 2nd European Research Seminar on Advances in Distributed Systems (ERSADS’97), pages 129–134, Zinal, Switzerland, March 1997. BROADCAST, Operating Systems Laboratory, Swiss Federal institute of Technology, Lausanne.

[13] Jakub Szymaszek, Andrzej Uszok, and Krzysztof Zieliński. Building scalable and efficient component oriented system using CORBA – an Active Badge system case study. In The Fourth Conference on Object-Oriented Technologies and Systems (COOTS’98) Proceedings, pages 165–178. The USENIX Association, April 1998. Also published in Distributed Systems Engineering Journal.

[14] Jakub Szymaszek and Krzysztof Zieliński. Zastosowanie systemu ANSA do organizacji przetwarzania i przesylania informacji akustycznej w systemie rozproszonym. In Konferencja Informatyka na Wyższych Uczelniach dla Gospodarki Narodowej, pages 193–196, Gdańsk, Poland, November 1994. Politechnika Gdańska.

[15] Jakub Szymaszek and Krzysztof Zieliński. Wybrane aspekty stosowania systemu ANSA w rozproszonych systemach multimedialnych. In II Seminarium Sieci Komputerowe, volume 28 of Zeszyty Politechniki Śla̧skiej, pages 219–230, Gliwice, Poland, February 1995. Politechnika Śla̧ska, Wydawnictwo Politechniki Śla̧skiej.

[16] Krzysztof Zieliński, Aleksander Laurentowski, Jakub Szymaszek, and Andrzej Uszok. A tool for monitoring heterogeneous distributed object applications. In Proceedings of the 14th International Conference on Distributed Computing Systems (ICDCS’95), pages 11–18, Vancouver, Canada, May 1995. IEEE, IEEE Computer Society Press.

[17] Krzysztof Zieliński, Jakub Szymaszek, and Andrzej Uszok. Active Badges using CORBA. In Proceedings of the OPENSIG Spring ’97 Workshop Open Signalling for ATM, Internet and Mobile Networks, Cambridge, UK, April 1997. Cambridge University.